Misja Gospodarcza – Spotkanie z przedsiębiorcami z Rosji i Łotwy

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium na temat możliwości rozwoju przedsiębiorstw z obszaru Wielkich Jezior Mazurskich oraz „Spotkanie z Przedsiębiorcami z Rosji oraz Łotwy”, którzy są zainteresowani współpracą oraz ofertami eksportowymi regionalnych podmiotów gospodarczych z branży turystycznej.

Od 13-16 maja w Piszu i w Mikołajkach odbędą się kolejne spotkania w ramach misji gospodarczych. Tym razem zaproszeni zostali na nie przedsiębiorcy i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu z Rosji i Łotwy. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy pomiędzy lokalnymi, a zagranicznymi biznesmenami, jak również wypromowanie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako terenu dobrego do lokowania inwestycji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 14 maja br. w Piszu w Hotelu nad Pisą w godz. 17 – 19.

Organizatorem seminarium jest Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020
w ramach projektu pn. “7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”. Partnerem przedsięwzięcia jest z gmina Pisz.

Więcej informacji o organizowanych misjach/konferencjach na stronie