Nie żyje ofiara środowego wypadku w Piszu

Nie żyje 66-letni mężczyzna potrącony w środę wieczorem na przejściu dla pieszych na ul. Czerniewskiego w Piszu. W czwartek doszło do potracenia dwóch osób w Orzyszu.

Mężczyzna, który uległ wypadkowi zmarł na drugi dzień w olsztyńskim szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
66-latek dostał się pod koła osobowej skody na przejściu dla pieszych. Pojazd prowadził 22-letni mieszkaniec Pisza. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. To nie był pierwszy wypadek z udziałem pieszych na przejściu na ul. Czerniewskiego.
Ostatnia tragedia potwierdza, że ulica ta jest jedną z najbardziej niebezpiecznych miejsc w mieście i należy coś z tym problemem zrobić, by nie powtórzyły się kolejne tragedie.

Kolejne niebezpieczne zdarzenie mało miejsce wczoraj na ul. Ełckiej w Orzyszu. Na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie młode osoby, które z lekkimi obrażeniami trafiły do szpitala w Piszu. W pieszych wjechał osobowy opel, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącym przez jezdnie. Kierowca opla był trzeźwy. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożności podczas jazdy, której w obecnym czasie wyjątko niesprzyjaja warunki atmosferyczne.