Tak głośno obierali ziemniaki, że trzeba było wezwać policję

Dosyć późno do obiadokolacji postanowiło zasiąść dziś w nocy dwóch młodzieńców z Biskupca. Co ciekawe, ziemniaki do posiłku postanowili obierać na klatce schodowej. Tak głośno przy tym dyskutowali, że pobudzili sąsiadów. Ci wyrwani ze snu wezwali policję.

Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym nocny odpoczynek sąsiadów. Do niecodziennej interwencji doszło dziś w nocy (31.01.2017). Policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków w mieście. Po wejściu do klatki schodowej usłyszeli hałas. Na drugim piętrze budynku zastali siedzących dwóch mężczyzn, którzy głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków.
21-latek i jego 19-letni kolega znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu, a swoim głośnym zachowaniem zakłócali ciszę nocną. Po upomnieniu przez policjantów zgłodniali amatorzy późnych obiadokolacji wrócili do mieszkania. Wniosek o ukaranie mężczyzn trafi do sądu. Za zakłócanie ciszy nocnej grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny. Nim zaczniemy obierać ziemniaki na klatce schodowej w środku nocy, warto się zastanowić, czy nie lepiej czasami położyć się spać głodnym.