Jedno zwycięstwo dało wicemistrzostwo

Zespół z Białej Piskiej sięgnął po wicemistrzostwo województwa LZS w rywalizacji pań. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Suchwałko w turnieju finałowym zanotowała zwycięstwo i dwie porażki.

Piłkarki z Białej Piskiej wystąpiły w turnieju finałowym Mistrzostw Województwa. Cztery najlepsze drużyny eliminacji spotkały się w niedzielę w Ostródzie. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Suchwałko zanotował udany występ, sięgając po wicemistrzostwo.

Reprezentantki Białej Piskiej rozpoczęły rozgrywki od porażki. Uległy 1:2 LUKS Orlik Burkat z gminy Działdowo. W kolejnym spotkaniu Biała Piska spotkała się z Barczewem. Mecz był jednostronny i zakończył się zwycięstwem naszych reprezentantek 5:1. Wysokie zwycięstwo w końcowym rozrachunku okazało się bardzo cenne. Jednocześnie dawało szanse na triumf w rozgrywkach.

Ostatnim przeciwnikiem był LZS Durąg. Zespół pełniący rolę gospodarza z gminy Ostróda wygrał 1:0 i z kompletem zwycięstw sięgnął po mistrzostwo. Pozostałe zespoły zgromadziły po 3 punkty, a najlepszy bilans bramkowy należał właśnie do piłkarek z Białej Piskiej.

Reprezentantki gminy Biała Piska:
Julia Piwko, Klaudia Gutowska, Natalia Piwko, Wiktoria Sokołowska, Kamila Koźlińska, Martyna Radziemska, Paula Mikicin, Adriana Brodowska, Weronika Malinowska, Natalia Kowalska, Wiktoria Grygorowicz – trener Krzysztof Suchwałko