Urząd Skarbowy pomoże wypełnić PIT

Jeśli masz problem z wypełnieniem deklaracji podatkowej za miniony rok, zgłoś się 16 kwietnia do Urządu Skarbowego w Piszu. W ramach „Dnia otwartego” pracownicy US pomogą nam złożyć zeznania podatkowe.

16 kwietnia we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce zostaną zorganizowane dni otwarte, podczas których pracownicy administracji podatkowej będą pomagać podatnikom przy składaniu PIT-ów. Dokumenty będzie można wypełniać 16 kwietnia od godziny 8 – 14. Osoby, które zdecydują się na złożenie swoich PIT-ów droga elektroniczną otrzymają drobne upominki. W tym celu w US w Piszu na ul. Okopowej 2 przygotowane będzie specjalne stanowisko komputerowe.

– Nasi pracownicy będą służyć pomocą przy wypełnieniu zeznania oraz jego wysłaniu przez Internet – powiedziała Magdalena Gawrychowska p.o. Naczelnika Urząd Skarbowy w Piszu – Będzie można również uzyskać informacje związane z rozliczeniem rocznym między innymi. w zakresie ulg podatkowych.

W „Dni otwarte” w Ministerstwie Finansów oraz w urzędach skarbowych będą odbywać się również dyżury telefoniczne, w czasie których eksperci odpowiedzą na pytania podatników – ich terminy będę podawane na bieżąco.