NoBandits nie schodzi z listy

Zespół NoBandits nie schodzi z czołówki listy przebojów. Wystarczył tydzień, by nowy utwór piskich muzyków „People like you” znalazł się na szczycie listy przebojów Raga Top Radia Olsztyn.

Start nowego kawałka „People like you” zapowiada się obiecująco. Już widać, że wpadł w ucho słuchaczom regionalnej rozgłośni. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku utwór „Back home” z debiutanckiej Epki zwyciężył roczne podsumowanie olsztyńskiej rozgłośni. Idąc za ciosem, Jacek Zając i Piotr Syta zapowiadają wydanie kolejnej Epki. Jak mówią, płyta z nowymi utworami ukaże się jeszcze tej wiosny.

Jacek Zając i Piotr Syta swoją debiutancką płytę wydali w kwietniu 2014 r. W tym samym miesiącu duet wygrał konkurs w audycji „Łowisko Talentów” , które prowadzą Norbi i Mariusz Trzmiel w Radiu Olsztyn. Od tego czasu zespół ma na swoim koncie spore sukcesy, między innymi został zaproszony do największej polskiej rozgłośni radiowej, czyli do Programu 1 Polskiego Radia do audycji „Muzyczna Jedynka”, prowadzonej przez redaktora Zbigniewa Krajewskiego.