Powiatowe Targi Pracy 2023

Zobacz galerię
9 zdjęć
Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0893

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0902

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0909

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0911

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0912

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0928

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0931

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0932

Powiatowe Targi Pracy 2023
DSC_0962

Około 500 osób odwiedziło Powiatowe Targi Pracy 2023 w Piszu. Na miejscu można było zapoznać się z szeroką ofertą zatrudnienia, a nawet złożyć wniosek o przyjęcie do pracy.

Piskie Powiatowe Targi Pracy 2023 były znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi pracodawcami oraz zaprezentowania firm w celu pozyskania  przyszłych pracowników.
Wydarzenie zgromadziło 25 wystawców, którzy zaprezentowali 96 miejsc pracy, 7 wakatów do Powiatowej Komendy Policji w Piszu, ok. 200 ofert sieci EURES – Europejskiej Sieci Zatrudnienia oraz nieograniczony nabór do Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Dobrowolnej Zawodowej Służby Wojskowej. Organizatorem tegorocznych Targów Pracy, które odbyły się w miniony piątek /21 kwietnia/ był Powiatowy Urząd Pracy w Piszu. Impreza odbyła się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu. Patronat nad imprezą sprawowało Starostwo Powiatowe w Piszu.
Oferty prezentowane przez wystawców były skierowane zarówno do osób szukających zatrudnienia, jak i do ludzi młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy. Odwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertami pracy branż: przemysłu drzewnego, gastronomiczno-hotelarskiego, usługowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, służb mundurowych policji i wojska oraz mieli możliwość zapoznania się z ofertami edukacyjnymi.
Dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedstawicielami pracodawców odwiedzający targi mieli szansę zadawać pytania na temat firmy i warunków pracy.
Uczestnictwo w Targach Pracy dało możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami i ze ścieżką kariery w danej firmie. Targi odwiedziło około 500 osób.

– Cieszymy się niezmiernie, że po pandemicznej – trzy letniej przerwie mogliśmy powrócić do dobrej tradycji organizacji Targów Pracy. To znakomita okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi pracodawcami oraz zaprezentowania swojej firmy i pozyskania przyszłych pracowników – mówiła podczas otwarcia imprezy Monika Ryży, dyrektor PUP w Piszu. – Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i pomoc w przeprowadzeniu Powiatowych Targów Pracy. Dziękujemy wszystkim wystawcom, oraz osobom odwiedzającym Targi za ich aktywny udział w tym przedsięwzięciu.