Wystawa „Spełnione marzenia – Życie wśród Indian”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu zaprasza do obejrzenia wystawy „Spełnione marzenia – Życie wśród Indian”, autorstwa pochodzącej z Rucianego-Nidy Anny Rzepko.

Artystka swoją przygodę z fotografią rozpoczęła już we wczesnych latach młodzieńczych. Przygoda bardzo szybko przekształciła się w pasję. Równie wcześnie zakiełkowała chęć podróżowania i poznawania nowych zakątków świata ora zrodziła się głęboka fascynacja kulturą Indian Ameryki Północnej. Jednym z ówczesnych marzeń było odwiedzenie kontynentu, po którym stąpali Sitting Bull, Geronimo, Crazy Horse oraz spotkanie rodowitych Indian.
Zamierzenia udało się zrealizować. Pani Anna od kilkunastu lat poznaje życie i zagłębia się w kulturę Indian, z którymi ma styczność na co dzień. Wystawa „Spełnione Marzenia” to przekrój pracy twórczej autorki, zawiera zbiór zdjęć o tematyce indiańskiej. Na fotografiach można obejrzeć Indian reprezentujących różne plemiona. Galeria zdjęć będzie wystawiona, w holu Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu, do 10 września br. Na fotografiach można obejrzeć Indian reprezentujących różne plemiona

Fot. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu
Źródło UM Pisz