W święta bedą utrudnienia w ruchu drogowym – zobacz jakie?

W 1 listopada planowane są zmiany w organizacji ruchu drogowego w kilku miejscach powiatu piskiego.

W najbliższych dniach będziemy odwiedzać cmentarze. W tych okolicach będzie można zaobserwować zwiększone natężenie ruchu zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. Dbając o bezpieczeństwo w rejonach cmentarzy będzie też więcej policyjnych patroli. Stosujmy się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.

Biorąc pod uwagę zwiększone natężenie ruchu przy cmentarzach, 1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce jedynie w Rucianem – Nidzie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem – Nidzie:

1 listopada na ul. Cichej w Rucianem – Nidzie, na odcinku drogi od ul. Dworcowej do ul. Mazurskiej, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę Guzianki z możliwością parkowania po jednej stronie. Tym samym wzdłuż ul. Dworcowej, na terenach kolejowych, utworzone będą parkingi. Tego dnia na ul. Cichej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni z możliwością parkowania na lewym pasie. Zmiana organizacji ruchu w Rucianem- Nidzie będzie obowiązywała tego dnia od godz. 7.00. Policjanci apelują, aby kierowcy w tych dniach nie jeździli „na pamięć”, ale zwracali uwagę na zmiany w organizacji ruchu oraz stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.