DEBATOWIEC – ciąg dalszy wyborów w Piszu

Kandydaci na burmistrzów Pisza: Zenon Bednarczyk, Andrzej Zadroga i Andrzej Szymborski środowy wieczór poświęcili na otwarte spotkania z mieszkańcami.

Równocześnie, na Placu Daszyńskiego i w Piskim Domu Kultury odbywały się spotkania przedwyborcze z mieszkańcami Pisza i okolic. W PDK na debacie spotkał się Andrzej Zadroga, kandydat Prawa i Sprawiedliwości z Zenonem Bednarczykiem. Na pl. Daszyńskiego w tym samym czasie wiec wyborczy miał obecny burmistrz Pisza Andrzej Szymborski. Na samym początku pojawił się tam również Andrzej Zadroga i zapraszał swojego kontrkandydata oraz zgromadzonych na debatę do PDK. Sam nie skorzystał z zaproszenia przez Andrzeja Szymborskiego, by pozostał na rynku i skorzystał z przygotowanych tam specjalnie dla niego i Zenona Bednarczyka wolnych krzeseł. Wolny fotel dla burmistrza Pisza czekał też w PDK.

Co było powodem niemożności przeprowadzenia wspólnej debaty kandydatów w jednym miejscu, możesz przeczytać we wcześniejszym artykule.

 • Piszanin

  Podsumowanie dnia 17.10.2018:
  Andrzej „Lejwoda” Szymborski co boi się debaty, tylko robienie wieców i krzyczenie do ludzi.
  Andrzej „Świety PISiorek” Zadroga, wczoraj jaką obstawę miał, jego bodyguard to mi koledzy… nie wiem co się z nimi porobiło.
  Zenon „Janusz” Bednarczyk – taki typowy „Janusz”

  Za 4 lata startuję w wyborach. Czas na zmiany.