Wybrała się z mężem na rowery i zaginęła. Kobieta ma zaniki pamięci.

Policjanci z Giżycka proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Alicji Marii Szwedko. 65-letnia kobieta wspólnie z mężem wybrała się na wycieczkę rowerową i zaginęła.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku prowadzą poszukiwania zaginionej 65-letniej Alicji Marii Szwedko. Kobieta wczoraj (3 kwietnia) około godziny 16.00 wspólnie z mężem wybrała się na wycieczkę rowerową w rejon lasku przy ulicy Moniuszki, a ulicą św. Brunona w Giżycku. Z informacji wynika, że para wjechała do lasku, kobieta jechała za mężem. Po pewnym czasie mężczyzna oglądając się za siebie stwierdził, że nie ma jego żony.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarne spodnie z materiału, niebieski jasny polar, czarne buty sportowe z jasnymi wstawkami, na głowie miała czarny kask ochronny. Poruszała się czarnym rowerem typu „Damka” z zamontowanym z przodu koszykiem. 65-latka ma 160 cm wzrostu, waży 70 kg, ma włosy koloru brązowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku tel: 606 939 308 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Giżycku tel: 87 429 92 00 lub 997, 112.

źródło KPP w Giżycku