1 marca-Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Za nami bieg „Tropem Wilczym”. Dziś rap patriotyczny w wykonaniu „Tadka”. Jutro Msza święta i inne wydarzenia. W całym powiecie trwają ustanowione na 1 marca obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Na koncert poświęcony Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zaprasza m.in. poseł Jerzy Małecki. Na scenie Piskiego Domu Kultury wystąpi „Tadek”. Polski artysta podczas solowych występów wykonuje rap patriotyczny. Tym razem „Tadek” w swych tekstach przypomni losy żołnierzy wyklętych.

Koncert „Tadka” dziś (28 lutego) rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp wolny, jednak wcześniej należy zaopatrzyć się w biletowane wejściówki.

Jutro 1 Marca w Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Piszu w parafii Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej o godz. 18 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny oraz tych, którzy polegli w walce o wolna Polskę w latach 1944-1963.

Wydarzenia związane z upamiętnieniem bohaterów polskiego podziemia odbywać się będą również w szkołach oraz gminach Powiatu Piskiego.

Brak komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.