Pedofil „Blu” zatrzymany przez policję w Ełku

Zobacz galerię
3 zdjęć
Pedofil „Blu” zatrzymany przez policję w Ełku

Pedofil „Blu” zatrzymany przez policję w Ełku

Pedofil „Blu” zatrzymany przez policję w Ełku

Policjanci olsztyńskiego CBŚP zatrzymali 35-letniego Bartosza M. ps. „Blu” podejrzewanego o kontakty seksualne z małoletnimi. Przestępca wpadł w Ełku. Policja prosi o kontakt ofiary pedofila.

Pedofil o pseudonimie „Blu” w ręce policji wpadł w Ełku, policjanci posiadając nakaz aresztowania wydany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach zatrzymali 35-latka w jego mieszkaniu.

Już wcześniej policjanci olsztyńskiego CBŚP ustalili, że w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim może działać mężczyzna wykorzystujący seksualnie dzieci. Na podstawie uzyskanych informacji, prokurator okręgowy wydał nakaz zatrzymania pedofila, którym był 35-letni Bartosz M.
Podczas przeszukań lokali należących do zatrzymanego, policjanci CBŚP zabezpieczyli materiały, które wskazują na patologiczne zachowania sprawcy. Ustalenia funkcjonariuszy CBŚP pozwoliły na tymczasowe aresztowanie mężczyzny przez sąd.
Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Policja prosi o kontakt
Zarząd Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie i Prokurator Okręgowy w Suwałkach zwracają się z apelem o przekazywanie wszelkich informacji o zdarzeniach oraz ewentualnych pokrzywdzonych, które mogły być ofiarami pedofila na tym terenie. Telefon pod który można przekazać informacje: 89 522 46 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:50.
Źródło CBŚP Olsztyn