Znicz musi grać o pełną pulę

Znany jest termin rozegrania zaległego meczu Znicz Biała Piska – Jagiellonia II Białystok. Bardzo istotne będzie także najbliższe wyjazdowe starcie z Wissą II Szczuczyn.

Na 11 maja ustalono termin zaległego meczu Znicz Biała Piska – Jagiellonia II Białystok. Mecz zaplanowany w marcu nie doszedł do skutku z powodu opadów śniegu. Spotkanie jest bardzo ważne, bo obie ekipy walczą wiosną o utrzymanie w reformowanej III lidze.

Równie istotny jest wynik najbliższego spotkania Znicza. W sobotę zespół z Białej Piskiej zagra o godz. 16 w pobliskim Szczuczynie z Wissą. Gospodarze nie leżą naszemu III-ligowcowi, ale w tym momencie nie ma to najmniejszego znaczenia. Znicz na wiosnę jeszcze nie wygrał na boisku rywala i jeśli tego nie zrobi teraz, mocno utrudni sobie walkę o utrzymanie.

W najbliższych tygodniach spotkania Znicza będzie obarczone dużym ciężarem gatunkowym. Podopieczni Ireneusza Piwko muszą szukać punktów w każdym meczu, a terminarz jest bardzo trudny. W sobotę 30 kwietnia w Białej Piskiej pojawi się prowadząca w tabeli Olimpia Elbląg, a potem Znicz zagra dwa wyjazdowe spotkania w Nowym Mieście oraz Gołdapi i po krótkiej przerwie będzie musiał stawić czoła rezerwom „Jagi”.