Nowe informacje dotyczące zaginięcia 35-letniej Joanny Marcińczyk

Trwają poszukiwania zaginionej 35-letniej Joanny Marcińczyk. Poszukiwana to piszanka, która od roku mieszkała w Białej Piskiej. 

Pojawiły się nowe informacje w sprawie zaginionej Joanny Marcińczyk z domu Karwowska. Policjanci prowadząc czynności w sprawie jej zaginięcia ustalili, że kobieta po raz ostatni była widziana wczoraj około godz. 11.40 w miejscowości Babrosty. Na przystanku autobusowym wsiadła do samochodu ciężarowego z białą naczepą przewożącego paliwa płynne. Pojazd ten odjechał w kierunku Białej Piskiej. Policjanci apelują do kierowcy ciężarówki, aby skontaktował w sprawie zaginionej z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

 

Rysopis zaginionej: wzrost około 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy proste sięgające do ramion w kolorze ciemny blond, nos normalny, oczy piwne, pełne uzębienie. Znaki szczególne to tatuaże: na przedramieniu z wizerunkiem sowy z imionami dzieci, a na dłoni kwiat róży.
Joanna Marcińczyk ubrana była w zielony sweter, ciemne spodnie z materiału, czarne skarpety. Nie miała na sobie kurtki, ani butów.