Wygraj bilety na galę operetkową

Zadzwoń i wygraj bilety. Podwójne zaproszenia na Galę Operowo-Operetkową w wykonaniu Grupy Sonori Ensemble, czekają na naszych czytelników. Aby je otrzymać wystarczy dziś (piątek 26 kwietnia) punktualnie o godz. 10.00 zadzwonić do nas. Telefon 502 367 216.

Piski Dom Kultury zaprasza na Galę Operowo-Operetkowa w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble. wyjątkowy koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe.

Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.

Publiczność zabrana będzie w niepowtarzalną podróż muzyczną, pełna emocji i wzruszeń. W programie najsłynniejsze sceny z oper: “Carmen”, “Opowieści Hoffmanna”, “Lakme”, “Rigoletto” i wiele innych, a także wiedeńskie przeboje operetkowe, jak “Księżniczka Czardasza”, „Zemsta nietoperza” czy “Wesoła wdówka”. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych oraz słowa wiążącego w wykonaniu sześciu znakomitych śpiewaków – solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia. Popisom śpiewaków towarzyszyć będzie wirtuozowska, brawurowa gra fortepianowa, a koncert oplecie słowo wiążące.

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 300 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.

Koncert odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godz. 18:00 w Piskim Domu Kultury.
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w księgarni BookBook (ul. Kościuszki 3, Pisz) oraz na godzinę przed koncertem, bilety online:

Kupbilecik pod linkiem: https://www.kupbilecik.pl/impreza-35752-grupa.operowa.sonori.ensemble.pisz.html