Rodzinna Wycieczka Wędkarska Koła “Roś” Pisz-zapraszamy

Pielgrzymka do sanktuarium w Gietrzwałdzie oraz łowienie pstrągów w GR Szwaderki. Nie czekaj zapisz się na wycieczkę wędkarską. Wyjazd jest bezpłatny, są jeszcze wolne miejsca-zapraszamy.

Wizyta piskich wędkarzy w Gietrzwałdzie będzie miała szczególny charakter, gdyż w 2017 roku sanktuarium przeżywa 140. rocznicę objawień gietrzwałdzkich oraz 50. rocznicę koronacji obrazu Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Główne uroczystości związane z Jubileuszem odbyły się w minioną niedzielę 10 września.

Z Gietrzwałdu trasa wycieczki poprowadzi przez Gospodarstwo Rybackie w Szwaderkach, kto przed kilku laty uczestniczył w wycieczce wie ile emocji daje hol pstrąga, na które obowiązkowo trzeba zapolować.

Warto więc wziąć spinning bądź spławikówkę i kukurydzę, która daje efekty. Jedyną przeszkodą w zacinaniu może być fakt, że każdą złowioną rybę trzeba zabrać i za nią zapłacić.

Opłata za złowione ryby i wejście na łowisko jest jedynym (dla łowiących) kosztem ponoszonym przez uczestników. Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Zapraszamy całe rodziny, sobota 16 września. Szczegółowe informacje pod nr. tel. 514 955 379.