Odnalazła się zaginiona 14-latka 

Policjanci z całego powiatu piskiego przez dwa dni szukali 14-letniej mieszkanki województwa mazowieckiego. Dziewczyna z rodzicami przyjechała do Rucianego – Nidy na wypoczynek. Wieczorem wyszła z miejsca zakwaterowania i przez dwa dni nie kontaktowała się z rodzicami. Na szczęście odnalazła się cała i zdrowa.

Rodzice 14-letniej mieszkanki województwa mazowieckiego w sobotni poranek zgłosili  na policję zaginięcie córki. Z ich relacji wynikało, że dziewczyna wyszła z domu w czwartek wieczorem. Od tamtej pory nie wróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z opiekunami.

– W działania poszukiwawcze zaangażowani byli funkcjonariusze z całego powiatu piskiego. Policjanci sprawdzali miejsca, gdzie dziewczyna może przebywać. Zwracali szczególnie uwagę na dzikie plaże, kąpieliska i obozowiska – poinformowała podkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu. – Funkcjonariusze sprawdzali też drogi wylotowe oraz kontrolowali pojazdy sprawdzając, czy nie ma w nich nastolatki. Opublikowany został także komunikat ze zdjęciem w lokalnych mediach z apelem do czytelników o informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 14-latki. 

Nastolatka odnalazła się  w niedzielne popołudnie w Białej Piskiej. Całą  i  zdrową dziewczynę policjanci przekazali pod opiekę matce.