Mobilizacja na „Jagę”

W pierwszym wiosennym spotkaniu na swoim boisku Znicz Biała Piska zmierzy się z Jagiellonią II Białystok. Wynik meczu może okazać się kluczowy w walce o zachowanie III-ligowego bytu.

Po wyjazdowym remisie z Concordią Elbląg w pierwszym meczu rundy wiosennej, tym razem Znicz powinien powalczyć o komplet punktów. Zadanie będzie jednak bardzo trudne, bo w sobotnie popołudnie w Białej Piskiej zamelduje się Jagiellonia II Białystok. Rezerwy „Jagi” tracą tylko 4 punkty, więc to kolejny mecz „styku”, w którego wynik będzie niezwykle istotny.

Piłkarze Znicza doskonale zdają sobie sprawę z wagi każdego spotkania w rundzie wiosennej, bo walka o utrzymanie w III lidze będzie niezwykle trudna. Już na początku bardzo gorącego okresu skomplikowała się sytuacja kadrowa, bo poważnego urazu doznał Jacek Falkowski, który miał być liderem defensywy zespołu z Białej Piskiej.

Na mecz z rezerwami „Jagi” mobilizują się także kibice, którzy nagrali i zamieścili w internecie specjalny filmik. Wsparcie fanów na swoim boisku jest niezwykle ważne. Sobotnie starcie Znicza z Jagielonią II rozpoczyna się o godz. 15.30.