Dwa remisy Mazura

Remisami zakończyły się sparingi Mazura Pisz z Czarnymi Olecko i Spartą Augustów podczas miniturnieju zorganizowanego w sobotę w Olecku. W jednym meczu gole nie padły, a drugim na listę strzelców wpisał się Mateusz Sokołowski.

Trzy zespoły rywalizowały w weekend w Olecku w miniturnieju. Mazur Pisz zmierzył się z Czarnymi Olecko i Spartą Augustów. Turniej odbył się dzięki… niedopatrzeniu trenera Czarnych, który omówił dwa sparingi jednego dnia, a Mazur i Sparta przystały na propozycję rozegrania dodatkowego spotkania. Mecze skrócono do godziny, ale wyjazd do Olecka ze strony szkoleniowej i tak można uznać za naprawdę cenny.

Oba mecze z udziałem piszan zakończyły się remisami. W spotkaniu Mazura z Czarnymi gole nie padły. W starciu ze Spartą Augustów oba zespoły strzelili po jednej bramce. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Sokołowski. W trzecim spotkaniu augustowianie pokonali Czarnych 2:0.

W sobotnie popołudnie piszanie ponownie pojadą na sparing do Olecka. Tym razem zagrają z miejscową Unią w gr. 1 A klasy.