Charytatywna zumba dla Mai i Alicji

Na leczenie Mai i Alicji, dwóch uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu, przekazany zostanie dochód z II Charytatywnego Maratonu Zumby, który odbędzie się w niedzielę. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

Zabawa w szczytnym celu – tak II Charytatywny Maraton Zumby zapowiadają organizatorzy z Komitetu Społecznego „Pisz Dzieciom”. Niedzielne spotkanie w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu będzie finałem wielu tygodni oczekiwań. Jego powodzenie będzie zależało od frekwencji i hojności uczestników. Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie Mai i Alicji, dwóch uczennic SP 1 Pisz.

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Głównym punktem są zajęcia zumby pod okiem zaproszonych instruktorów z Ełku, Ostrołęki, Warszawy, Olsztyna i Białegostoku. W organizację włączyło się wielu partnerów, którzy zaoferowali swoje usługi. Na miejscu będzie można spotkać fryzjera, kosmetyczkę. Nie zabraknie specjalistów od zdrowego odżywiania, a także stoisk z jedzeniem.

Chętni będą mogli nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej lub wziąć udział w zajęciach animacyjnych. Ciekawe fanty będzie można wylicytować w przerwach pomiędzy zumbą.
Maraton rozpocznie się o godz. 15. Cegiełka kosztuje 20 i więcej dla dorosłych oraz 10 zł dla dzieci.

 • Mat

  Będzie się działo

 • X

  Dla rodzin ceny będą niższe

  PAKIET RODZINNY.
  Dzieci do 10 roku życia pod opieką osoby dorosłej wchodzą na imprezę za DARMO.

  Dwie osoby dorosłe + dziecko (powyżej 10 roku życia) – dziecko wchodzi za darmo.

  osoba dorosła + dziecko (powyżej 10 roku życia) – dziecko 5zł – kolejne dziecko za darmo.