DSC_1373

DSC_1446

DSC_1455

DSC_1506

Jedenaście par mężczyzn i kobiet przez dwa weekendy lipca rywalizowało w III Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Pisza. Ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale: Juli Wojtowicz/Wiktori Karwowskiej i Tomaszowi Kakowskiemu/Cezaremu Stanisławajtys.

Rywalizacja kobiet toczyła się w minioną niedzielę (16 lipca). Do turnieju na plaży miejskiej w Piszu stanęły cztery pary. Julia Wojtowicz/Wiktoria Karwowska, Sandra Wojtowicz/Kasia, Sulżycka, Kinga Plona/Patrycja Duda, Kasia Bazydło/Aleksandra Bączek.

Ostatecznie po starciach: Julia Wojtowicz/Wiktoria Karwowska- Kasia Bazydło/Aleksandra Bączek (2:0); Sandra Wojtowicz/Kasia Sulżycka-Kinga Plona/Patrycja Duda (2:0); Julia Wojtowicz/Wiktoria Karwowska-Kinga Plona/Patrycja Duda (2:0); Kasia Bazydło/Aleksandra Bączek-Sandra Wojtowicz/Kasia Sulżycka (0:2); Julia Wojtowicz/Wiktoria Karwowska- Sandra Wojtowicz/Kasia Sulżycka (2:1); Kinga Plona/Patrycja Duda- Kasia Bazydło/Aleksandra Bączek (0:2) tryumfatorkami została para Julia Wojtowicz/Wiktoria Karwowska.

Tydzień wcześniej przy nieco lepszej pogodzie na plaży pod siatką starli się mężczyźni. Tu do rywalizacji stanęło 7 par zawodników. Po meczach w grupie pary półfinałowe wyglądały następująco: Rafał Fiertek/ Tomasz Głębocki-Dawid Siwik/Karol Budźyński (2:0); Tomasz Kakowski/Cezary Stanisławajtys-Filip Chorążewicz/Mariusz Mikulski (2-0).

W meczu o III miejsce Dawid Siwik/Karol Budźyński 1:2 ulegli parze Filip Chorążewicz/ Mariusz Mikulski. W finale faworyci turnieju Tomasz Kakowski/Cezary Stanisławajtys 2:1 pokonali Rafała Fiertka/Tomasza Głębockiego.

Uczestnicy turnieju dostali medale, puchary oraz nagrody rzeczowe, dodatkowo otrzymali lody, które ufundowała firma ,, Lody MARSJANO ‘’. Organizatorem III Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Pisza był Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu.