Jeszcze tylko do końca czerwca trwa zbiórka nakrętek dla Natana

Dobiega końca VI edycja zbiórki nakrętek pn. „Nakręć się na pomaganie”. Pieniądze ze sprzedaży plastikowych korków przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację 6-letniego Natana Sałek z Orzysza.

Nakrętek wciąż przybywa. Kilka dni temu dzielnicowy z Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski otrzymał paczki z Irlandii. Kolorowe korki zbieramy do końca czerwca. Zatem nie zwlekaj i włącz się do naszej akcji. To już ostatni dzwonek !!!
Od ponad 9 miesięcy dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski zbiera nakrętki w ramach VI edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Środki ze sprzedaży plastikowych korków przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację 6-letniego Natana Sałek z Orzysza.
Nakrętek jest co raz więcej. Zbierają je szkoły, przedszkola, różne instytucje i to nie tylko w powiecie piskim. Mieszkańcy wrzucają też plastikowe korki do specjalnych pojemników w kształcie serc. Kilka dni temu dzielnicowy otrzymał nawet paczki z Irlandii po brzegi wypełnione nakrętkami. „Nakrętkowy mistrz świata”, bo tak nazywają Adama Trzonkowskiego, liczy po cichu, że uda mu się pobić zeszłoroczny rekord, kiedy to udało się zebrać ponad 12 ton. Przynośmy nakrętki, bo to już ostatni dzwonek. Akcja trwa do końca czerwca.