Zabójstwo na osiedlu Matejki w Piszu

Rana kłuta klatki piersiowej była przyczyną śmierci 43-latka. Mężczyzna dzgnięty został ostrym narzędziem podczas alkoholowej imprezy w jednym z bloków na osiedlu przy ul. Matejki w Piszu.

W środę 13 kwietnia przed południem oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w jednym z mieszkań w Piszu –  poinformowała nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.
Służbom medycznym nie udało się uratować zranionego mężczyzny. W sprawie zatrzymano 5 podejrzanych mężczyzn. W momencie zatrzymania wszyscy byli pod działaniem alkoholu. Głównym podejrzanym o spowodowanie śmierci 43-latka jest 55-letni mieszkaniec Pisz, uczestnik zakrapianego alkoholem spotkania.
– Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. 43-latek ten miał ranę kłutą klatki piersiowej wskazującą na udział w zdarzeniu osób trzecich –  powiedziała nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu. – W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas wspólnego spożywania alkoholu.

Policjanci prowadzą czynności procesowe w celu wyjaśnienie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.