Narkotyki ukrywał w zamrażalniku

W mieszkaniu 22-latka z Pisza, a dokładniej w zamrażalniku lodówki stojącej w kuchni, policjanci znaleźli reklamówkę z 50 gramami suszu marihuany.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Piszu ustalili, że 22-letni mężczyzna mieszkający na jednym z piskich osiedli, może posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Zauważyli 22-latka, kiedy wychodził z bloku, w którym mieszka. Mężczyzna miał przy sobie wagę elektroniczną, dwa telefony oraz torebkę strunową z suszem roślinnym. Wszystkie te rzeczy zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.
W mieszkaniu mężczyzny kryminalni znaleźli kolejną porcję narkotyków. Susz rośliny ukryty był w kolorowej reklamówce przechowywanej w zamrażalniku lodówki stojącej w kuchni. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 50 gramów suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. 22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Przyznał się do popełnienia tego czynu. Skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień twierdząc, że wytłumaczy się przed sądem. Za posiadanie narkotyków 22-latkowi grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.