Po sprzeczce trafił do policyjnego aresztu

Policjanci interweniowali w jednej z miejscowości na terenie gminy Biała Piska, gdzie nietrzeźwy konkubent wszczął awanturę z partnerką.

W miniony wtorek po godzinie 21 funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Biała Piska. Zgłaszającą była kobieta. Poinformowała, że potrzebuje pomocy, bo jej nietrzeźwy konkubent się awanturuje. Na miejscu policjanci przeprowadzili rozmowę zarówno ze zgłaszającą, jak i jej partnerem, który znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Funkcjonariusze ustalili, że między kobietą, a mężczyzną doszło jedynie do słownej sprzeczki.
Interwencja zakończyła się zatrzymaniem konkubenta zgłaszającej. Okazało się bowiem, że 36-letni mieszkaniec gminy Biała Piska jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piszu. Ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 36-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące.