Tylko do końca czerwca trwa zbiórka nakrętek dla Marcela

Dobiega końca V edycja zbiórki nakrętek pn. „Nakręć się na pomaganie”. Pieniądze ze sprzedaży plastikowych korków przekazane zostaną na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza.

W ostatnim czasie paczki z nakrętkami dotarły m.in.: z Irlandii, z Gdańska oraz z Białegostoku. Kolorowe korki zbieramy do końca czerwca. Zatem nie zwlekaj i włącz się do akcji. To już ostatni dzwonek !!!
Od ponad 9 miesięcy dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adam Trzonkowski zbiera nakrętki w ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie”. Środki ze sprzedaży plastikowych korków przeznaczone zostaną na rehabilitację 4-letniego Marcela Arnisty z Pisza, który ma problemy ze słuchem.
Nakrętek jest coraz więcej. W ostatnim czasie dzielnicowy otrzymał dwa wielkie kartony z plastikowymi korkami, które przysłane zostały z Irlandii. Duża paczka dotarła także z Gdańska i mniejsza koperta od mieszkańca z Białegostoku. Za wszystkie nakrętki serdecznie dziękujemy.
Przypominamy, że plastikowe korki można wrzucać do pojemników w kształcie serc znajdujących się na terenie powiatu piskiego. W Piszu takie serce znajduje się przed Komendą Powiatowa Policji w Piszu, przed Urzędem Miejskim oraz przy Szkole Podstawowej nr 4 na ul. Wołodyjowskiego. Przynośmy nakrętki, bo to już ostatni dzwonek. Akcja trwa do końca czerwca.