W dalszym ciągu policjanci szukają 35-letniej Joanna Marcińczyk

Policjanci z powiatu piskiego w dalszym ciągu poszukują 35-letniej Joanny Marcińczyk z Białej Piskiej. Kobieta ostatni raz była widziana w Białymstoku. Od momentu wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W środę (17 lutego br.) zaginęła 35-letnia Joanna Marcińczyk z Białej Piskiej. Kobieta tego dnia przed godz. 12.00 była widziana w miejscowości Babrosty, gm. Pisz. Z ustaleń policjantów wynika, że wsiadła do samochodu ciężarowego i wysiadła w Białymstoku. Od momentu wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w dalszym ciągu szukają Joanny Marcińczyk.
Rysopis zaginionej: wzrost około 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy proste sięgające do ramion w kolorze ciemny blond, nos normalny, oczy piwne, pełne uzębienie. Znaki szczególne to tatuaże: na przedramieniu z wizerunkiem sowy z imionami dzieci, a na dłoni kwiat róży.

Joanna Marcińczyk ubrana była w czarną kurtkę, biały szalik i buty sportowe koloru zielonego.Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200 lub adres e-mail: komendant.biala-piska@pisz.ol.policja.gov.pl.