Policjanci w dalszym ciągu szukają Elżbiety Wiskiej z Pisza

W dalszym ciągu policjanci z powiatu piskiego poszukują Elżbiety Wiskiej z Pisza. Chcąc ją odnaleźć funkcjonariusze wykonali już szereg czynności procesowych i pozaprocesowych.

Ostatnio, po raz kolejny, przy wsparciu strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu przeszukana została zatoka rzeki Pisa. Kobieta nie została odnaleziona. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszony jest o kontakt z policją.
Od prawie dwóch tygodni policjanci z powiatu piskiego poszukują 44-letniej Elżbiety Wiskiej z Pisza. Kobieta wyszła z domu 27 stycznia około godz. 8.00 nie mówiąc bliskim dokąd idzie, ani kiedy wróci. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani znajomymi.
Od momentu zgłoszenia jej zaginięcia policjanci wykonali szereg czynności procesowych i pozaprocesowych, aby ją odnaleźć. Funkcjonariusze m.in. sprawdzili wszystkie informacje, jakie uzyskali od rodziny i znajomych zaginionej. Przejrzeli wszelkie dostępne zapisy monitoringów oraz sprawdzili miejsca, gdzie była widziana lub mogła przebywać.


W minioną sobotę, już po raz kolejny, sprawdzany był kolejny odcinek rzeki Pisa. Wsparcia policjantom udzielili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu. Przez kilka godzin, w trudnych warunkach atmosferycznych, strażacy sprawdzali zatokę. Pomimo ogromnego ich zaangażowania nie odnaleziono zaginionej, ani żadnych śladów mogących świadczyć o tym, że kobieta tam była. W dalszym ciągu policjanci poszukują Elżbiety Wiskiej.

Funkcjonariusze przypominają jej rysopis:

wzrost około 165 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie blond, nos normalny, pełne uzębienie. Brak znaków szczególnych. W momencie wyjścia z domu ubrana była w pikowaną zimową kurtkę koloru granatowego sięgającą do łydek. Kurta z kapturem obszytym futerkiem. Do tego biały szalik i fioletowe trzewiki. Na palcu prawej dłoni miała obrączkę ślubna, a na lewej obrączkę typu różaniec.
Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200 lub kontakt e-mail: komendant@pisz.ol.policja.gov.pl.
Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Marcin Kubas składa słowa podziękowania pod adresem strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu, biorących udział w działaniach poszukiwawczych, za ich trud, profesjonalizm i zaangażowanie.