Worki z nakrętkami dla Marcela od saperów z Orzysza

Trwa piąta edycja akcji „Nakręć się na pomaganie”. Dzielnicowy asp. Adam Trzonkowski prowadzi zbiórkę nakrętek dla Marcela Arnisty z Pisza. Dochód ze sprzedaży plastikowych korków zostanie przeznaczony na rehabilitację chłopca.

W ostatnim czasie kilka worków po brzegi wypełnionych nakrętkami dostarczyli saperzy z Orzysza. Docierają do nas także paczki z różnych stron kraju. Bardzo szybka zapełnia się też serce przed piską komendą, do którego można wrzucać nakrętki. Do tego warto zrobić zdjęcie lub nagrać filmik i wziąć udział w naszym konkursie.
Okres świąt to czas prezentów. Paczki różnej wielkości docierają także do Komendy Powiatowej Policji w Piszu oraz do Komisariatu Policji w Białej Piskiej. Takie prezenty w ostatnim czasie przysłane zostały do nas m.in. z Warszawy, Dąbrowy Górniczej oraz po raz drugi od mieszkańca Białegostoku. Są to przesyłki z różnych stron kraju od ludzi o wielkim sercu, którzy chcą włączyć się do akcji „Nakręć się na pomaganie” i pomóc w rehabilitacji 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza.
Do udziału w V edycji akcji, rozkręconej przez dzielnicowego asp. Adama Trzonkowskiego, po raz kolejny włączyli się saperzy z Orzysza. Żołnierze z 15 Batalionu Saperów w Orzyszu przywieźli kilkanaście worków z plastikowymi korkami. Zapewniali, że w dalszym ciągu będą zbierali nakrętki z myślą o Marcelu, bo tak niewiele trzeba, aby pomóc chłopcu normalnie żyć.

Przed piską komenda znajduje się serce, do którego można wrzucać nakrętki. Podobne serce na korki ustawiono również przed Urzędem Miejskim w Piszu. Pojemniki bardzo szybko zapełniają się plastikowymi korkami. Jeśli ktoś nazbierał większą ilość wówczas torby lub worki z nakrętkami można pozostawiać w recepcji piskiej komendy. Za wszystkie nakrętki bardzo serdecznie dziękujemy.
Uczestników akcji „Nakręć się na pomaganie” zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym , który trwa do 15 grudnia br. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać filmik prezentujący Wasz udział w zbiórce nakrętek dla Marcela. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piszu.