Bójka dwóch braci – jeden był poszukiwany

Policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce dwóch braci, między którymi doszło do kłótni i szarpaniny. Jeden z nich był jednak poszukiwany przez organy ścigania celem odbycia kary pozbawienia wolności.

O nieuchronności kary przekonał się 24-letni mieszkaniec Pisza, który pokłócił się z bratem. Interweniowali policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie o bójce. Miało to miejsce w poniedziałek po godz. 19.00 na podwórku przed domem na terenie Pisza.
Funkcjonariusze ustalili, że nic poważnego się nie stało. Bracia najpierw się pokłócili, a następnie doszło między nimi do szarpaniny. Żaden z nich nie ucierpiał, ale jeden z braci został zatrzymany. Okazało się bowiem, że jest poszukiwany przez organy ścigania. Miał bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych.
Poszukiwanego zatrzymali także funkcjonariusze z Orzysza. Policjanci pojechali do jednej z miejscowości na terenie gminy, gdzie w mieszkaniu zastali 33-latka uchylającego się przed odpowiedzialnością. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Najbliższe święta spędzą w zakładzie karnym.