Poszukiwany za narkotyki ukrywał sie dwa lata

Policjanci zatrzymali 24-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe i zabezpieczyli blisko 500 gramów należącej do niego marihuany.

Piscy kryminalni zatrzymali 24-letka, który od ponad 2 lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 500 gramów marihuany, które schował w garażu kolegi. 24-latek trafił do aresztu.
Kryminalni z Pisza pojechali do jednej z miejscowości na terenie gminy Pisz, aby zatrzymać poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna od ponad dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze ustalili, że 24-latek wrócił właśnie do domu.
Policjanci zauważyli poszukiwanego przed garażem sąsiada. Kryminalni przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do znajomego. W garażu między kanapami policjanci znaleźli 5 słoików z suszem roślinnym. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana w ilości blisko 500 gramów.
Kryminalni ustalili, że zabezpieczone narkotyki należą do 24-latka, który w obawie przed swoimi rodzicami ukrył je w garażu kolegi. Jeśli dalsze badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana, wówczas mieszkaniec piskiej gminy usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10. Poszukiwany listem gończym 24-latek trafił do aresztu. Na swoim koncie ma inne przestępstwa narkotykowe w tym wytwarzanie znacznej ilości narkotyków.