Policja poszukuje świadków wypadku sprzed roku

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w minionym roku na ul. Kwiatowej w Piszu.

Policjanci ustalili sprawcę wypadku i zabezpieczyli jego samochód. Kryminalni jednak w dalszym ciągu zbierają materiał dowodowy w tej sprawie. Z uwagi na to, że kierujący peugeotem nie został zatrzymany na miejscu zdarzenia śledczy poszukują świadków tego wypadku.
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 15 listopada 2019 roku po godz. 16.00 na ul. Kwiatowej w Piszu. Tego dnia 81-letnia mieszkanka Pisza przechodziła przez ulicę po przejściu dla pieszych na ul. Kwiatowej idąc od strony pobliskiego marketu w kierunku ul. Klementowskiego. Pieszą potrącił pojazd marki Peugeot 207 koloru granatowego. Samochód jechał od strony Wiartla i zjechał na rondzie w ul. Mireckiego. Kierujący autem nie zatrzymał się tylko odjechał z miejsca zdarzenia. Kobietę przewieziono do szpitala. W wyniku poniesionych obrażeń, po kilku dniach, 81-letnia mieszkanka Pisza zmarła.
Wszystkie osoby, które mogą wnieść coś do tej sprawy proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 73 54 262 lub oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.