Nad jeziorem zostały ubrania – ich właściciela nie ma

Policjanci poszukują właściciela torby z ubraniami pozostawionej na plaży w Dziubielach nad jeziorem Śniardwy.

Orzyscy policjanci poszukują właściciela torby i ubrań, które pozostawione zostały na plaży w miejscowości Dziubiele nad jeziorem Śniardwy. Rzeczy te leżały na brzegu przez kilka dni. Nie ma wśród nich przedmiotów, które ułatwiłyby funkcjonariuszom ustalenie ich właściciela. Torbę z ubraniami można odebrać w Komisariacie Policji w Orzyszu.
W poniedziałek (8 czerwca br.) policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymali informację, że na plaży w miejscowości Dziubiele nad jeziorem Śniardwy od kilku dni leży torba z ubraniami.
Wśród pozostawionych tam rzeczy nie było przedmiotów, który pomogłyby policjantom w ustaleniu ich właściciela. Na powyższą okoliczność funkcjonariusze rozmawiali z mieszkańcami miejscowości Dziubiele, przebywającymi tam turystami oraz wędkarzami. Jezioro zostało też sprawdzone przez ratowników Mazurskiej Służby Ratowniczej. Nie odnaleziono żadnej osoby, do której należałyby znalezione na brzegu rzeczy. W ostatnim czasie na policję nikt nie zgłosił też zaginięcia.
Torbę z ubraniami można odebrać w Komisariacie Policji w Orzyszu (tel. 87 42 54 330). Jeśli do poniedziałku (15 czerwca br.) nikt się nie zgłosi po odbiór tych rzeczy zostaną one przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych mieszczącego się w Starostwie Powiatowym w Piszu, ul. Warszawska 1.