Odjechał kolejny tir z nakrętkami dla Poli

Aspirant Adam Trzonkowski zorganizował już pierwszy transport nakrętek. Do recyklingu trafiło na początek 9 ton kolorowych korków.

Czwarta edycja zbiórki nakrętek „Nakręć się na pomaganie” rozkręcona przez asp. Adama Trzonkowskiego trwa nadal. Wspólnymi siłami udało się już nazbierać tak dużo plastikowych korków, że dzielnicowy postanowił zorganizować pierwszy transport. Samochód ciężarowy wypełniony został po brzegi. Udało się załadować 9 ton nakrętek, które trafiły bezpośrednio do firmy recyklingowej. Kolejny transport i finał akcji odbędzie się w lipcu.

W dalszym ciągu zbieramy nakrętki dla Policji Zielińskiej z Pisza w ramach akcji „Nakręć się na pomaganie”. Do maja udało się zebrać na tyle dużo plastikowych korków, że asp. Adam Trzonkowski, koordynujący to przedsięwzięcie, postanowił zorganizować pierwszy transport. We wtorek (26 maja br). w południe pod magazyn, gdzie dzielnicowy składuje worki z nakrętkami, podjechał wielki samochód ciężarowy. Po brzegi został wypełniony workami z nakrętkami. W sumie udało się załadować 9 ton, które trafiły bezpośrednio do firmy recyklingowej. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na leczenie i rahabilitację Poli Zielińskiej z Pisza.

Korzystając z okazji asp. Adam Trzonkowski chciałby bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się do akcji „Nakręć się na pomaganie”.
– Za wszystkie worki, woreczki z nakrętkami, za pomoc przy transporcie i przeładunku oraz za okazywane mi wsparcie wszystkim bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam do dalszego zbierania nakrętek. Akcja trwa nadal. Myślę, że uda nam się pobić ubiegłoroczny rekord, kiedy to razem zebraliśmy 13 ton. Kolejny transport już w lipcu – powiedział dzielnicowy.