Zatańczą zumbę dla Niny i Zosi – wielka impreza charytatywna

W tym roku Piszanie zatańczą zumbę już po raz szósty. Cały dochód z tej wspaniałej, charytatywnej zabawy zostanie przekazany na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Niny Paproty i Zosi Strzałkowskiej.

VI Charytatywny Maraton Zumba Fitnes w Piszu poprowadzą profesjonalni instruktorzy z Torunia, Warszawy, Łomży Ełku, Ostrołęki, Mrągowa, Suwałki i Rucianego – Nidy. Organizatorzy imprezy – Komitet Społeczny „Pisz dzieciom” liczą, że uczestnicy tegorocznego maratonu dadzą z siebie i wszystko w tańcu i hojnie wesprą szczytny cel imprezy. Jeśli jednak ktoś nie miałby siły, lub ochoty by tańczyć, również może wziąć udział w wydarzeniu. Na wszystkich dużych i mniejszych uczestników czekają liczne atrakcje towarzyszące.
Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitacje Niny Paproty i Zosi Strzałkowskiej. Uczestnicy maratonu będą mogli zakupić symboliczne cegiełki: dorośli 20 zł lub więcej, dzieci 10 zł. VI Charytatywny Maraton Zumba Fitnes startuje w sobotę 8 lutego godz. 16 w sali gimnastycznej SP nr 2 przy ul. Lipowa 15.