Policjanci odwiedzili chore dzieci szpitalu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu odwiedzili dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym piskiego szpitala. Funkcjonariusze zawieźli najmłodszym zabawki, słodkości i odblaski.

Dzieci najwyraźniej były zaskoczone, ale i bardzo zadowolone z wizyty policjantów. Największym podziękowaniem ze strony maluchów był uśmiech na ich twarzach.

Zbliżające się święta to doskonały czas, aby pamiętać o innych. Z takiego założenia wyszli piscy policjanci, którzy już po raz kolejny ogłosili, wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu. Odzew był bardzo duży. Przyniesiono mnóstwo pluszaków, książek oraz gier i puzzli dla najmłodszych.
Wszystkie prezenty zawiezione zostały radiowozem do szpitala. Chorym maluchom prezenty przekazali mł. insp. Marcin Kubas, komendant powiatowy policji w Piszu, dzielnicowi asp. szt. Tomasz Zawalich i asp. szt. Arkadiusz Szydlik oraz oficer prasowy, kom. Anna Szypczyńska.

Dzieci nie kryły swojego zaskoczenia, kiedy zauważyły policjantów na oddziale. Buzie uśmiechnęły się im jeszcze bardziej, kiedy zobaczyły ile zabawek przywieźli im funkcjonariusze. Dla każdego znalazło się coś miłego. Dużą atrakcją dla maluchów była także możliwość przymierzenia policyjnej czapki oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.
Komendant mł. insp. Marcin Kubas złożył wszystkim dzieciom życzenia. Młodszy inspektor Marcin Kubas życzył szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym. Najserdeczniejsze życzenia złożył także pod adresem personelu oddziału dziecięcego, który zawsze bardzo miło i serdecznie gości funkcjonariuszy. Policjanci mieli ogromną satysfakcję z tego, że tak małym gestem, dzieci choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie.