Piszanka walczy o koronę najpiękniejszej

Już 6 i 7 września w Świnoujściu odbędzie się półfinał Miss Polski 2019 oraz finał Miss Polski Nastolatek 2019. O tytuł najpiękniejszej powalczy piszanka Aleksandra Drężek zdobywczyni tytułu Mis Podlasia 2019.

Aleksandra Drężek urodziła się Piszu,  jej rodzinny dom jest w Zdorach. Aktualnie jest studentką trzeciego roku pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku, a od niedawna także Miss Podlasia 2019. Trzymamy kciuki za naszą piękność i wierzymy, że Ola dotrze do ścisłego finału najważniejszego polskiego konkursu piękności. Choć w konkursie reprezentuje Podlasie, zawsze podkreśla, że jej prawdziwym domem są Mazury.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że to mi przypadł tytułu Miss Podlasia 2019, jednak sercem zawsze związana będę z Mazurami. Urodziłam się w Piszu i bardzo kocham to miasto, tak samo jak jeziora, nad którymi spędziłam całe życie – zwierza się kandydatka do tytułu Miss Polski. – Jestem dumna, że mogę reprezentować dwa regiony i jest to dla mnie ogromne wyzwanie, dlatego dziękuję za wsparcie, którego dowody otrzymuję niemal na każdym kroku – dodaje Aleksandra Drężek.

W konkursie półfinałowym w tym roku wystartują 42 kandydatki, z których jury wytypuje grupę do grudniowych finałów Miss Polski 2019. Zostaną również przyznane tytuły komplementarne: Miss Internetu. W ramach tego plebiscytu, Internauci przy pomocy SMS mogą wybrać najpiękniejsze Polki, a tym samym zapewnić jednej z półfinalistek awans do ścisłego finału Miss Polski 2019. Głosowanie odbywa się w 2 turach. Pierwsza tura trwa do 29 sierpnia (godz. 20:00) i biorą w niej udział wszystkie kandydatki. Po jej zakończeniu rankingi są zerowane do kolejnej tury, która rozpoczyna się 30 sierpnia (godz. 10:00), a kończy 6 września (godz. 18:00). Do drugiej tury zakwalifikuje się jedynie TOP 10 dziewczyn, które uzyskały najwięcej głosów w 1 turze, i to właśnie z tej dziesiątki zostanie finalnie wybrana Miss Polski Internetu. Warto zatem wesprzeć naszą pretendentkę do tytułu najpiękniejszej polki.

Szczegóły głosowania można znaleźć na stronie: www.misspolski.pl