Od poniedziałku mamy ferie – Co robić? Zajrzyj i zobacz

Ferie zimowe to czas, na który czekają wszystkie dzieci. Marzą nie tylko o dwóch tygodniach wolnych od nauki ale także o sankach, łyżwach i lepieniu bałwana.

Jeśli spadnie śnieg lub wybieramy się w góry, to już połowa sukcesu. Gorzej jeśli pogoda jest raczej jesienna. Nawet wtedy można przeżyć wyjątkowe chwile. Co robić w ferie zimowe? Miejskie placówki w Piszu, Orzyszu, Rucianem – Nidzie i Białej Piskiej przygotowały szereg atrakcji na ten czas. Można przebierać i wybierać do woli.

Ferie z PDK

Tu znajdziesz szczegółowy plan zajęć

Plan Ferii PDK

Biblioteka w Piszu zaprasza

Plan zajęć:
21-22 I – Przyjęcie u Babci i Dziadka
23 I – Wizyta w Krainie Śniegu
24 I – Bal z bohaterami Disneya
25 I – Karnawał z Basią Pasiastą
28 I – Wizyta w Maskolandii
29 I – Zabawy w Krainie Zwierząt
30 I – Bal karnawałowy w Rio – prowadzenie Teatr “Maska”
31 I – Impreza w Wiosce Smerfów
1 II – Bal na Królewskim Zamku

Feryjniada z OPiT

20 i 21 stycznia, Ośrodek Profilaktyki i Terapii zaprasza na Piknik Rodzinny – Feryjniadę. Będą dmuchańce, baseny z klockami, łamigłówki, zabawy edukacyjne i szereg innych atrakcji, z których przez dwa dni będzie można korzystać w sali Gimnastyczej Szkoły Podstawowej nr 4

Ferie w Białej Piskiej

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Piskiej zaprasza na ferie dzieci i młodzież do siebie Wśród zajęć są turnieje sportowe, zajęcia artystyczne, manualne i wycieczki. To alternatywa dla tych, którzy planują spędzić ferie zimowe w miejscu zamieszkania, a jednocześnie zaprzeczenie temu, że czas wolny spędzony w domu musi być nudny.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie dziecka przed rozpoczęciem zajęć telefonicznie (tel. 87 4239 127) lub pierwszego dnia, a w przypadku wycieczek wypełnienie zgody. Zgodę można pobrać ze strony internetowej:

http://www.domkulturybiala.com/n,ferie-zimowe-2019

Ferie w Orzyszu

Ferie w Rucianem – Nidzie