Policjanci już po raz kolejny odwiedzili dzieci w piskim szpitalu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu po raz kolejny odwiedzili dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu.

Zbliżające się święta to doskonały czas, aby pamiętać o innych. Z takiego założenia wyszli piscy policjanci, którzy już po raz kolejny ogłosili, wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu. Odzew był bardzo duży. Przyniesiono mnóstwo pluszaków, książek oraz gier i puzzli dla najmłodszych.

Wszystkie prezenty funkcjonariusze zawieźli radiowozem do szpitala. Chore maluchy odwiedzili kom. Marcin Karmowski komendant powiatowy policji w Piszu, dzielnicowi: asp. szt. Piotr Jabłoński i asp. szt. Arkadiusz Szydlik oraz oficer prasowy, kom. Anna Szypczyńska.

Dzieci nie kryły swojego zaskoczenia, kiedy zobaczyły policjantów na oddziale. Buzie uśmiechnęły się im jeszcze bardziej, kiedy zobaczyli ile zabawek przywieźli im funkcjonariusze. Dla każdego znalazło się coś miłego. Dużą atrakcją dla maluchów była także możliwość przymierzenia policyjnej czapki oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z komendantem i dzielnicowymi.

Korzystając z okazji komendant policji złożył życzenia wszystkim chorym dzieciom przebywającym na oddziale oraz ich rodzicom. Komisarz Marcin Karmowski życzył szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym. Najserdeczniejsze życzenia złożył także pod adresem personelu oddziału dziecięcego, który zawsze bardzo miło i serdecznie gości funkcjonariuszy. Policjanci mieli ogromną satysfakcję z tego, że tak małym gestem, dzieci choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie. Największym podziękowaniem dla funkcjonariuszy ze strony maluchów był uśmiech na ich twarzyczkach.