Jedzie do nas konwój Coca Cola

W sobotę w drogę wyruszy konwój św. Mikołaja złożony z dwóch ciężarówek firmy Coca Cola. W 22 dni zawitają do 32 miast objeżdżając dwie równoległe trasy ogólnopolskie.

Tysiące kilometrów na liczniku. Kilkadziesiąt tysięcy personalizowanych puszek Coca-Cola gotowych do rozdania z 19-tonowej ciężarówki! Moc atrakcji dla mieszkańców polskich miast. Czerwone ciężarówki ponownie odwiedzą wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły. Konwój dotrze do 32 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita również do Pisza.

Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi. Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także
z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Czerwony amerykański truck ma prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlony jest 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych. 9 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagości na Placu Daszyńskiego. Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny.