Zgłoś kogoś bliskiego do programu telewizyjnego i wyremontuj mu mieszkanie z Tomkiem Jacyków i Danielem Wielebo

Tomasz Jacyów i Daniel Wieleba to gospodarze programu telewizyjnego Klucz do serca, emitowanego przez Zoom TV, w którym remontom poddawane są wnętrza mieszkań widzów. W listopadzie metamorfozie poddane zostanie jedno z mieszkań w Piszu. Za naszym pośrednictwem możecie zgłaszać chętnych do udziału w programie.

W programie „Klucz do serca” wytypowany przez najbliższych główny bohater otrzyma prezent w postaci remontu jednego z pomieszczeń swojego mieszkania. Będzie to dla niego całkowitą niespodzianką, ponieważ podczas prac ekipy remontowej gospodarz będzie przebywał na krótkich wakacjach. Co zobaczy jak wróci do domu? Odpowiedzi poznamy w jednym z odcinków zrealizowanym w Piszu.  Zgłoszenia bohaterów do programu nadsyłają przyjaciele, znajomi lub rodzina właściciela mieszkania. Nadsyłający argumentują potrzebę wykonania remontu oraz dołączają zdjęcia stanu obecnego danego wnętrza.

Autorzy programu wybierają najbardziej przekonujące zgłoszenia i przystępują do realizacji projektu. Podczas metamorfozy bohater programu odpoczywa w urokliwym miejscu nie spodziewając się tego, co go czeka po powrocie do domu.

Prowadzącymi program jest Daniel Wieleba i Tomasz Jacyków – twarze dobrze znane w mediach, gwarantujące doskonałą zabawę podczas realizacji programu. W trakcie kręcenia odcinka pojawiają się niespodzianki – np. wizyta Gwiazdy, która oceni pracę całej ekipy i spotka się z właścicielem nowego, pięknego wnętrza.

Partnerami medialnymi Klucza do serca w Piszu są portale: www.TygodnikPiski.pl i www.Piszanin.pl.W odcinku realizowanym w naszym mieście wykonany zostanie remont kuchni.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres:  kontakt@tygodnikpiski.pl       redakcja@piszanin.pl

Szczegółowy regulamin zostanie opublikowany w najbliższych dniach.