Alicja czaruje największe wybiegi świata mody!!!

Swoją pracą i osobowością nie tylko podbijają Polskę, lecz także zachwycają świat. Poznaj tegoroczną listę nominowanych do nagrody ELLE Style Awards 2017. Wśród Modelek roku-Alicja JAY Jankowska z Pisza.

Elle Style Awards to prestiżowa, międzynarodowa nagroda ELLE, którą każda z edycji pisma przyznaje lokalnie już od kilkunastu lat-czytamy w październikowym wydaniu magazynu, który można kupić w kioskach.

Wybór Alicji, to nie przypadek, gdyż już na początku tego roku JAY Jankowską dostrzegł prestiżowy portal mody, models.com, umieszczając piszankę w zestawieniu najpopularniejszych modelek sezonu. W rankingu wśród ośmiu młodych twarzy znalazły się dwie Polki.

Teraz JAY Jankowska otwiera kategorię “Modelek roku”, do której nominowano trzy twarze. Magazyn ELLE przedstawia je tak… Dopiero co zadebiutowały, a już rzuciły Paryż i Mediolan na kolana. Wróżymy im wielką karierę.

I trzeba przyznać, że JAY Jankowska, gwiazda najnowszej kampanii Valentino skutecznie zachwyca największych projektantów jak: Dior, Rodarte, Elie Saab, Marni i Calvina Kleina. I tylko w ostatnim sezonie chodziła w 27 pokazach.

Sukcesy Alicji na światowych wybiegach mody są wynikiem konsekwencji młodej dziewczyny z Pisza, dla której drzwi świata mody otworzyły się po tym, gdy w 2015 roku zdobyła koronę I Wice Miss Warmii i Mazur Nastolatek, by następnie w ścisłym finale konkursu wejść do TOP 10 najpiękniejszych nastolatek Polski.

Źródło ELLE
Brak komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.