Piskie starostwo ponownie Laureatem Konkursu „Przyjazny Urząd”

Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach przyznaje Znak Jakości „Przyjazdy Urząd” najbardziej innowacyjnym, nowoczesnym i proklienckim jednostkom sektora publicznego w Polsce.

Kapituła złożona z naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością oraz przedstawicieli środowisk praktyków zarządzania publicznego przyznają w dwuetapowym konkursie,na okres 12 miesięcy, tytuł „Przyjazny Urząd”. Już w roku 2016, Kapituła po raz pierwszy zwróciła uwagę na szczególną jakość usług Starostwa w Piszu, przyznając Certyfikat Przyjaznego Urzędu i nagrodę w kat. Wzorowa Jakość.

Te prestiżowe nagrody były silną motywacją do jeszcze bardziej efektywnej pracy na rzecz budowania w urzędzie kultury i jakości, co w konsekwencji przełożyło się na kolejne wyróżnienia w roku 2017.

Tym razem,piski urząd otrzymał nie tylko Certyfikat Przyjaznego Urzędu i znalazł się w gronie laureatów pośród 23 innych instytucji, ale zdobył również Wyróżnienie Nadzwyczajne w kategorii „Innowacyjny Urząd”.Podczas oficjalnej gali, która odbyła się 19 września w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej pod Warszawą, nagrody odebrał Starosta Andrzej Nowicki. Podsumowując przyznanie wyróżnienia, Starosta zaznaczył, że nagrody są wynikiem pracy całej kadry piskiego urzędu.

– Wyróżnienia należą do wszystkich pracowników naszego starostwa, których profesjonalizm oraz ciężka praca w ciągu ostatnich 12 miesięcy została doceniona ponownie. Bardzo się cieszę z obu nagród, za które w imieniu pracowników Starostwa Powiatowego w Piszu serdecznie dziękuję –powiedział  starosta Andrzej Nowicki. – Z pewnością nie poprzestaniemy na laurach i w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, by mieszkańcom Powiatu Piskiego zawsze zapewniać fachową i przyjazną obsługę.

Fot. http://www.przyjazny-urzad.org