Wypadek pod Kumielskiem – Dachowało auto

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Biała Piska – Kumielsk, gdzie dachował pojazd. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem marki Ford Mondeo straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu, po czym auto dachowało. Dwie pasażerki przewieziono do szpitala. Kierująca fordem była trzeźwa.

W środę (30 sierpnia br.) po godz. 14.00 na trasie Biała Piska – Kumielsk doszło do zdarzenia drogowego. Dachował tam pojazd marki Ford Mondeo.

Wyjaśniając na miejscu przyczyny i okoliczności tego zdarzenia funkcjonariusze stwierdzili, że samochód marki Ford Mondeo jechał od strony Białej Piskiej w kierunku Kumielska. Kierowała nim 20-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wjechał do rowu, a następnie dachował. Fordem podróżowały cztery kobiety. Dwie pasażerki przewiezione zostały do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Kobieta była trzeźwa. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.