Zostań pilotem paralotni, podziwiaj z góry uroki Mazur

Pragniesz zostać pilotem paralotni, nic prostszego. Weź udział w szkoleniu organizowanym przez Stowarzyszenie Mazury Paralotnie. Start 21 sierpnia, godz. 12, Rostki tuż obok jez. Roś.

Paralotniarstwo jest chętnie uprawianym sportem na Mazurach. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. 21 sierpnia w Rostkach (gmina Pisz) rusza szkolenie pilotów paralotni.

Szkolenie zakończy państwowy egzamin z wydaniem świadectwa kwalifikacji na pilota paralotni.

W trakcie szkolenia przewidziano także dodatkowe atrakcje. Kursanci zwiedzą malowniczą okolicę wezmą udział w spływie kajakowym, wstąpią również do lokalnych muzeów.

Podczas kursu istnieje również możliwość skorzystania z lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant. Postronne osoby mogą również przyjrzeć się jak wygląda szkolenie przyszłych paralotniarzy.

Osoby, które chcą spełnić swoje marzenia o lataniu na paralotni i piloci którzy pragną przypomnieć sobie nawyki proszone są o kontakt pod numerem telefonu +48 512 959 465 lub na e-maila mazuryparalotnie@vp.pl

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Mazury Paralotnie. Informacje dotyczące szczegółów szkolenia oraz cen znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.masuriaparagliding.eu w zakładce Szkolenia Paralotniowe.