Dzielnicowy zaprasza na koncert-wspomóżmy Olę i Wiktora

Koncert charytatywny odbędzie się 7 maja (niedziela) o godz. 15.00 na ul. Moniuszki w Białej Piskiej przy Przedszkolu Miejskim. Przewidzianych jest wiele atrakcji oprócz występu zespołów muzycznych, pokaz wozów policyjnych i strażackich. Oprócz tego liczne niespodzianki i smaczne jedzenie.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Oleńki i Wiktora z Pisza. Dziewczynka ma niespełna roczek, a chłopiec 3 latka. Wiktor choruje na rzadką wadę mózgu Zespól Dandy Walkera, mózgowe porażenie dziecięce, obustronny niedosłuch III stopnia i padaczkę lekoodporną. Oleńka choruje na padaczkowy zespół Westa, zeza, obustronny niedosłuch III stopnia, zespól piramidowy i pozapiramidowy oraz opóźnioną mielinizację mózgu. Dzieci od chwili urodzin wymagają intensywnej, ale bardzo kosztownej rehabilitacji oraz ciągłego leczenia w wielu poradniach specjalistycznych. Rodzice potrzebują wsparcia finansowego.

Koncert charytatywny, to już kolejna akcja zorganizowana przez młodszego aspiranta Adama Trzonkowskiego, na rzecz chorego rodzeństwa z Białej Piskiej. Podczas festynu pieniądze do puszek zbierać będą harcerze. Serdecznie wszystkich zapraszamy w najbliższą niedzielę na koncert i aukcję charytatywną do Białej Piskiej.

Źródło KPP w Piszu