Brawo – Piszanin powalczy w Idolu VIDEO

Patryk Żywczyk z Pisza przeszedł 5 eliminacje popularnego i lubianego programu rozrywkowego „Idol” emitowanego przez TV Polsat. Program nadano w środę wieczorem.

Eliminacje do Idola, które odbyły się w Katowicach Patryk przeszedł bardzo gładko. Otrzymał cztery razy „tak”. Zaśpiewał utwór polskiej grupy LemON “Będę z tobą”. Zasiadająca w jury Ewa Farna była zachwycona jego śpiewem. A Elżbieta Zapendowska dla podniesienia emocji udawała, że w jej ocenie występ był taki sobie. Na koniec przyznała się, że był to żart. Patryk obecnie mieszka i pracuję na Śląsku. razem z mamą mieszkał w Wiartlu i jest absolwentem Gimnazjum nr 1 w Piszu. Patrykowi gratulujemy i już zaciskamy kciuki na następne występy w Idolu.

Tu obejrzysz cały występ Patryka

Za jurorskim stołem Idola zasiadali: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz. Do rywalizacji o tytuł Idola piątej polskiej edycji programu mogli stanąć młodzi ludzie w wieku od 16 do 28 lat. W pierwszej próbie musieli zaprezentować wybrany przez siebie utwór. Mogli to zrobić przy akompaniamencie pianina, gitary lub a capella. Jeśli uczestnik precastingów zaintrygował jurorów otrzymywał wymarzony “bilet do sławy”, by móc przystąpić do kolejnych etapów programu – występów z prawdziwym muzycznym zespołem. Od tego momentu los uczestników leży w rękach widzów, którzy w kilku koncertach na żywo zagłosują na swoich faworytów, jurorzy natomiast rozstrzygną, kto z dwójki finalistów z najmniejszą liczbą głosów opuści show. Udział w “Idolu” to nie tylko pokaz muzycznego talentu. Uczestnicy pod okiem trenerów wokalnych i choreografów, stylistów, makijażystów i fryzjerów ukształtują swój całkowicie nowy sceniczny image. Zwycięzca podpisze kontrakt na nagranie debiutanckiej płyty. Program poprowadzi Maciej Rock.Show przewiduje 14 odcinków, z czego 6 ostatnich będzie emitowanych na żywo.