Pijany mężczyzna wchodził pod nadjeżdżające auta i kopał samochody

Wychodził na ulicę i kopał zatrzymujące się samochody. Nietrzeźwego, agresywnego piszanina zatrzymała policja.

Wczoraj około godz. 14.00 piskich policjantów wezwano na ul. Wojska Polskiego. Według zgłoszenia doszło tam do bójki, gdzie jeden z mężczyzn najwyraźniej trzyma drugiego. Zgłaszający dodał, że najprawdopodobniej obaj uczestniczyli w kolizji, bo obok stoją auta.

Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna wchodził na jezdnię tuż przed nadjeżdżające samochody. Kiedy kierowcy zatrzymywali się, ten kopał w ich auta. Jeden z kierujących próbował uspokoić agresywnego mężczyznę. Stąd zgłoszenie, że doszło tam do bójki.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę. To 26-letni mieszkaniec Pisza. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że mężczyzna ten zachowywał się agresywnie i bez powodu zaczepiał przechodniów. Ze złości kopnął też w dwa samochody, których na swoje szczęście nie uszkodził.

Mężczyzna trafił do aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc pod działaniem alkoholu oraz zarzut zakłócenia porządku publicznego. 26-latkowi grozi kara aresztu bądź grzywny.