Dziś w całej Polsce 25 finał WOŚP-kwesta i liczne atrakcje również w Piszu

Zumba, morsowanie, koncerty, to tylko część atrakcji jakie towarzyszyć będą finałowi WOŚP w Piszu. Oczywiście nie zabraknie też okazji by wrzucić “grosz” do puszki, wspomóc orkiestrę.

Na ulicach Pisza wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestować będą już od rana. Jednak sygnał do towarzyszących orkiestrze atrakcji o godz. 14.30 da Piska Orkiestra Dęta. Po koncercie na pl. Daszyńskiego będzie można zatańczyć Zumbę.

O 15.30 z rynku ruszy Piski Bieg Finałowy. Około godziny 16.30 na scenie PDK rozpoczną się koncerty The Horsemen i ZPP. Po prezentacji piskich muzyków (godz. 18) przewidziana jest aukcja WOŚP. Około godz. 18.30 będzie okazja dopingowania piskich morsów, które podobnie jak w ubiegłym roku wykąpią się w basenach ustawionych na pl. Daszyńskiego.
Na rozgrzewkę po morsowaniu dla kąpiących się oraz widzów zaplanowano koncert zespołu Habass.

Finał WOŚP o godz. 20 tradycyjnie zakończy światełko do nieba, tym razem zamiast fajerwerków będziemy mogli obejrzeć świetlny pokaz laserów. W tym roku pieniądze zebrane podczas WOŚP przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.